Svatby

 
17
999117999

Stránka 1 z 3 - 39 položek celkem

 • srdíčka2 Kód: 555/TYP
  7 dní

  Dřevěné srdíčko z topolové překližky. Srdce je vhodné na tvorbu svatebních stromů, scrapbooků nebo pro jiné další tvoření. Dřevo je možné překrývat různými laky, popisovat jej popisovači, pastelkami nebo fixami. Cena za 10 ks.

  Vybírejte ze dvou tvarů a několika velikostí srdce.

   

  od 14,05 Kč bez DPH od 17 Kč
 • Svatební tužky s gravírováním Kód: 651/BIL
  7 dní

  Min. objednávka je 20ks

  Ke svatbám neodmyslitelně patří i svatební noviny, které se často neobejdou bez nějaké křížovky či hlavolamu. Pořiďte si svatební tužky, které svatebčané na svatbě využijí a mohou si je odnést i jako malý dárek. Dřevěné tužky jsou obyčejné grafitové. Mají gumu a jsou ořezané. Vybírejte z přírodní nebo bílé varianty. Na fotografii s fonty písma vyberte variantu, která se Vám líbí nejvíce, tu připište společně s textem, který si přejete na tužku vygravírovat, do objednávky. Neváhejte nás oslovit se speciálním požadavkem. 

  14,05 Kč bez DPH 17 Kč
 • Číslice ve stojánku Kód: 609
  7 dní

  Číslice ve stojánku. Vhodné na svatební stoly. 

  15,70 Kč bez DPH 19 Kč
 • Kroužky na ubrousky Kód: 612/TYP
  7 dní

  Dřevěné kroužky na ubrousky skvěle doplní svatební tabuli. Vybírejte z více variant. Varianta srdce lze použít jako kroužek na ubrousek a zároveň jako jmenovka, v tomto případě zašlete s objednávkou seznam jmen. 

  od 15,70 Kč bez DPH od 19 Kč
 • Poděkování/dárek svatebčanům Kód: 621
  7 dní

  Darujte svatebčanům malé poděkování s Vašimi iniciály. Možnost úpravy tvaru a motivu dle Vašeho návrhu. Do poznámky připište Vaše iniciály.

  15,70 Kč bez DPH 19 Kč
 • Bez názvu – 3 Kód: 675/TYP2
  7 dní

  Poděkujte svatebčanům formou magnetky. První typ magnetky obsahuje poděkování, Vaše jména a datum svatby. Druhý typ obsahuje iniciály a datum svatby. Údaje vepište do poznámky při objednávce.

  od 15,70 Kč bez DPH od 19 Kč
 • Jmenovky pro svatebčany (vlastní motiv) Kód: 585/TYP
  7 dní

  Doplňte svatební tabuli dřevěnými jmenovkami svatebčanů. Možno vytvořit tvar a styl jmenovky dle Vašeho návrhu. Cena jmenovky se odvíjí od složitosti motivu, samozřejmostí je kalkulace a náhled návrhu. Foto je ilustrativní, neváhejte nás oslovit. Skvělou variantou je jmenovka tvaru srdce, která slouží zároveň jako kroužek na ubrousek. 

  23,97 Kč bez DPH 29 Kč
 • Jmenovky pro ženicha a nevěstu Kód: 573/SRD
  7 dní

  Jmenovky pro ženicha a nevěstu se stojánkem se budou vyjímat na svatební tabuli. Dostupné ve dvou variantách, možno vytvořit vlastní motiv na přání.

  Při objednávce napište do poznámky jména novomanželů, případně změnu textu.

  23,97 Kč bez DPH 29 Kč
 • Svatební oznámení Kód: 618/TYP
  7 dní

  Dřevěné svatební oznámení je originální variantou pro všechny, kteří milují dřevo. Možno vytvořit tvar a styl oznámení dle Vašeho návrhu. Cena oznámení se odvíjí od složitosti motivu a velikosti, samozřejmostí je kalkulace a náhled návrhu. Foto je ilustrativní, neváhejte nás oslovit. 

  40,50 Kč bez DPH 49 Kč
 • Nápis "LOVE" Kód: 546
  7 dní

  Nápis "LOVE" je vyroben z 8mm materiálu, lze jej zavěsit nebo volně postavit.

  81,82 Kč bez DPH 99 Kč
 • 504 42kč Kód: 576/TYP
  7 dní

  Ubrousky jsou nedílnou součástí svatební tabule. Umístit je můžete do dřevěných stojánků. Vybírejte z několik variant.  

  U variant s textem jsou uvedena jména a příjmení novomanželů, uveďte text do poznámky při objednávce. Text možno změnit dle Vašeho přání.

  81,82 Kč bez DPH 99 Kč
 • "Obálka" na peníze Kód: 187/TYP10
  7 dní

  Luxusní "obálka" pro novomanžele nebo oslavence umožňuje darovat peníze originální cestou. Bankovky se umístí pod středový odnímatelný kryt, který se pak zaváže stužkou. Dodáváme bez stužky. Vybírejte z více variant. V případě personalizované varianty připište údaje do poznámky při objednávce.

  od 106,61 Kč bez DPH od 129 Kč
 • Dřevěné srdce na prstýnky Kód: 582/TYP9
  7 dní

  Dřevěné srdce na svatební obřad jako podnos pro snubní prsteny. Prohlubeň srdíček na prstýnky je 3 mm. K dispozici je více variant.

  Varianta s možností mašle je dodávána bez stuhy. V případě personalizované varianty jména/iniciály a datum uveďte do poznámky při objednávce.

  od 123,14 Kč bez DPH od 149 Kč
 • Svatební visačky na kliku Kód: 235/PRI
  7 dní

  Stylové svatební visačky na kliku - nerušit příprava nevěsty nebo ženicha a novomanželé. Visačky skvěle dokreslí atmosféru svatebního dne.

  Dodávané také ve zvýhodněném setu.

  od 123,14 Kč bez DPH od 149 Kč
 • Zápich do dortu Kód: 624/TYP
  7 dní

  Dřevěný zápich do dortu. Motiv je vytvořen s mezerami pro špejli o velikosti 2,5 mm, která se na motiv nasadí a následně zapíchne do dortu. Vybírejte z mnoha variant, možnost úpravy motivu, neváhejte nás oslovit.

  123,14 Kč bez DPH 149 Kč
 • Přání s penězi Kód: 690/TYP
  7 dní

  Dřevěné přání pro novomanžele nebo oslavence umožňuje darovat peníze originální cestou. Bankovky se srolují do ruličky a přichytí provázkem nebo stužkou (není součástí produktu). Vybírejte z více variant. 

  164,46 Kč bez DPH 199 Kč
 • Razítko Kód: 588/MAL
  7 dní

  Razítko pro příležitost nejen svatby. Možno vytvořit tvar a styl razítka dle Vašeho návrhu. Cena se odvíjí od složitosti motivu a velikosti razítka. Samozřejmostí je kalkulace a náhled návrhu. Foto je ilustrativní, neváhejte nás oslovit s vlastním přáním. 

  od 205,79 Kč bez DPH od 249 Kč
 • cedule Kód: 630/LEV
  7 dní

  Máte svatbu v areálu, kde je třeba hosty nasměrovat? Pak jsou ideálním řešením dřevěné cedule. Možno využít také na cedulky označující speciální místa jako je sladký bar či fotokoutek. Vyberte variantu levé/pravé šipky nebo obdélníkové cedulky a typ zhotovení. Do poznámky objednávky vepište text.

  205,79 Kč bez DPH 249 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 39 položek celkem